Be Ready to Make an
IMPACT

המסלול המלא לפיתוח תקשורת בינאישית ויכולות חברתיות סופר-עוצמתיות

Be Ready to Make an
IMPACT

המסלול המלא לפיתוח תקשורת בינאישית ויכולות חברתיות סופר-עוצמתיות

Be Ready to Make an
IMPACT

המסלול המלא לפיתוח תקשורת בינאישית ויכולות חברתיות סופר-עוצמתיות

הגיע הזמן לחשוף את כל סודות התקשורת הבינאישית

תהית פעם למה לאחרים קל כל-כך ליצור קשרים ואצלך הכל נתקע? למה קשה לך לך ליצור מערכות יחסים איכותיות? האמת הבסיסית היא שזה לא ישתנה עד שלא יהיו לך את הכלים לתקשר עם אנשים בצורה יעילה

החדשות הטובות… הן שהכלים האלו במרחק כמה קליקים ממך:

* זה הסרטון של הגרסה הקודמת של המסלול.
מאז, הגרסה הזאת ירדה מהמדף והיום אני גאה להציג את הגרסה המחודשת והמורחבת.
במילים אחרות – זה עוד כלום לעומת מה שמצפה לך בהמשך העמוד 🙂

מה חסר לך בחיים?

חברים, זוגיות, קידום, שיווק…

איך שלא נסתכל על זה – החיים שלנו מבוססים על היכולת שלנו לתקשר עם הסביבה שלנו:

וגם…

למעשה,
כמעט כל דבר שאנחנו רוצים בחיים, תלוי בתקשורת הבינאישית שלנו וביכולות החברתיות שלנו.

ואני לא מדבר רק על "לשכנע", זה רק חלק קטן מהרעיון…
אני מדבר על היכולת:


אבל החלק הכי קשה הוא לא ללמוד ולהטמיע את כל העקרונות, הכלים והטכניקות האלו…
החלק הכי קשה זה לחבר בין כל הדברים האלו ולסנכרן בניהם כדי שהם יהיו חלק בלתי נפרד אחד מהשני,
ומחיי היום-יום הטבעיים שלך.

אחרי הכל, אף אחד לא רוצה להיות עסוק כל היום במה להגיד או לעשות, נכון?

תקשורת בין אנשים צריכה להיות פשוטה וקלילה!

אחת הטעויות הכי גדולות שאנשים עושים, זה לנסות לתכנן מראש ולהשתמש בכל מני מניפולציות זולות כדי להשיג את התוצאות שהם רוצים בחיים. הבעיה היא, שכשאנחנו כל הזמן מרוכזים במה שאנחנו אומרים או בלבחון את הסובבים אותנו תחת זכוכית מגדלת – אנחנו מפספסים את האינטרקציה עצמה.

ובמקום לחיות וליהנות מהחיים שלנו… אנחנו חיים בתוך הראש של עצמנו.

 

בשביל לשנות את זה, ולאפשר לכמה שיותר אנשים לממש את מלוא הפוטנציאל האישי שלהם,
החלטתי לרכז את כל הקורסים הכי עוצמתיים שלי לתקשורת בין אישית, ויצרתי מסלול חדש…

המסלול המקיף, המעמיק והפרקטי ביותר בעולם (בדקתי) לתקשורת בינאישית ויכולות חברתיות:

המסלול הזה הוא איחוד של הקורסים הכי עוצמתיים ומעמיקים שאי-פעם יצרתי, במבנה מיוחד, משולבים עם אוסף עצום של תרגילים, משימות הטמעה והכי חשוב… ליווי.

 

רוצה לשנות את החיים שלך (לטובה) מקצה לקצה?
אני רוצה לקחת אותך את כל הדרך – יד ביד 

במהלך המסלול נלמד...

קריאת אנשים

כימיה

כריזמה

אסרטיביות ומנהיגות

שתילת מחשבות

טראנס

ניטרול התנגדויות

משא ומתן

ועוד...

Your Keys to Success

6 הקורסים המרכזיים במסלול

פוליגרף אנושי™ – [כולל 4 תעודות]

לפי ד”ר אלברט מהרביאן ואינספור מחקרים, רק 7% מהתקשורת שלנו באים לידי ביטוי במילים שאנחנו בוחרים. השאר, מחולקים לשפת הגוף (55%) והאינטונאציה (38%). לשלוט ברזי השפה הבלתי-מילולית מאפשר לך להפוך לפוליגרף אנושי™ ולחשוף כל פיסת מידע חבויה, לזהות שקרים ולהיות על הגבול הדק של קריאת מחשבות – בשניות ספורות…

שווי הקורס: 1,970 ₪

קליק

רוצה להצליח ליצור חיבור עמוק עם כל אדם בכל סיטואציה? מסתבר שקיימות מספר טכניקות בסיסיות שמאפשרות לצור ‘קליק’ אמיתי עם כל אדם בתוך פחות מדקה. בקורס השני במסלול אימפקט נלמד איך לתעל נוירוני-מראה, עקרונות גשטעלט ומנגנונים נוספים של תת המודע כדי ליצור חיבור עמוק, אמון ופתיחות עם אנשים שהיכרת לפני רגעים אחדים.

שווי הקורס: 970 ₪

ראש לאריות

אחד הדברים החשובים ביותר שלמדתי בתחילת המסע שלי בעולם ההתפחות האישית, בסוף העשור הראשון של המילניום, הוא העובדה שכל אחד (או אחת), לא משנה עד כמה סגור או מופנם, יכול להפוך למנהיג-על. בחלק השלישי במסלול, נלמד איך להפסיק להתפשר בין להיות ראש לשועלים וזנב לאריות, נחזק את האסרטיביות, הדומיננטיות ואת כושר המנהיגות שלנו – ונהפוך סוף-סוף לראש לאריות.

שווי הקורס: 1,970 ₪

שפה היפנוטית

אנחנו מתקשרים עם הסביבה שלנו בכל רגע נתון אבל לא מנצלים אפילו 10% מהפוטנציאל האמיתי שלנו. בזמן שאנחנו מבזבזים את כל המשאבים שלנו על לנסות לשכנע את המודע, יש כמה אנשים שיודעים איך להשתמש בשפה היפנוטית ולדבר ישירות אל תת המודע ולסחוף אותו אחריהם. רוצה להיות חלק מהאנשים האלו? בחלק הרביעי במסלול אימפקט, נלמד את טכניקות ההשפעה העוצמתיות ביותר בעולם, כולל טראנס, תבניות לשון, פקודות מוסוות, הנחות מוקדמות, שפת הפוליטיקאים, הקשרים פסבדו-לוגיים, עוגנים ועוד...

שווי הקורס: 2,970 ₪

אומנות השכנוע

שיחות על פוליטיקה הם לא המקום היחיד שבו הטונים עולים. הרבה פעמים אנחנו מנסים להראות לסובבים אותנו דעות חדשות או רעיונות שסותרים את האמונות הקודמות שלהם, אבל אנחנו נתקלים במחסומים רבים. המחסומים האלו נמצאים שם במקרה, והם עומדים בינם לבין הקשבה אמיתית. "לשכנע" זה לא להכריח מישהו לחשוב כמוני – זה לאפשר לאחר לראות דברים בדרך נוספת ולהחליט בעצמו. אומנות השכנוע לא רק מאפשרת לך להוביל אנשים להבין אותך ולהסכים איתך. היא מאפשרת לך להימנע לחלוטין ממלחמות ובמקום זה, לתת לאנשים לשכנע את עצמם.

שווי הקורס: 970 ₪

דנדיל 2.0 – [כולל תעודה]

לאורך החיים, אנחנו נמצאים כל הזמן במצבים של משא ומתן. החל מעם הקרובים עלינו בנושאי היום-יום ועד למשא ומתן מתקדם עם מוכרים, רשויות ומנהלים. בחלק האחרון (בערך) במסלול אימפקט, נלמד את הסודות הכמוסים ביותר לניהול משא ומתן מתקדם וסופר-עוצמתי. מאז 2015, אלפי תלמידים עברו את קורס דנדיל והיום אני גאה להציג בפניכם את הגרסה החדשה והמשודרגת – דנדיל 2.0.

שווי הקורס: 1,970 ₪

תתכונן/י להגיע לפסגה!

כמו שאמרתי, המסלול הזה לא נועד רק כדי לתת לך *כמה* כלים.
הוא כאן כדי לתת לך (ולהטמיע בך) את כל הכלים.

לכן, בנוסף ל-6 הקורסים המרכזיים, יש עוד רשימה שלמה של בונוסים שישלימו עבורך את התמונה ויתנו לך עוד ערכה שלמה של אפשרויות ויתרונות משמעותיים.

הבונוסים שמגיעים לך כחלק מהמסלול

פגישת אימון אישית - (מוגבל ל-20 הראשונים)

אין ספק שאת הקפיצות המשמעותיות ביותר באורח החיים שלנו, אנחנו עוברים כשיש לנו מנטור בחיים. אומנם פגישה אחת היא לא תהליך מלא, אבל היא בהחלט צעד ענק ומשמעותי בדרך להצלחה. בפגישה נציב יעדים ונבין מהם המכשולים הגדולים ביותר בדרך שלך להצלחה (כל אחד והדברים שחשובים לו).

שווי הבונוס: 800 ₪

צ'ארם

רוצה כריזמה חסרת מעצורים, קסם אישי ואת היכולת לסחוף אחריך, בכל סיטואציה? אחרי שפיתחתי כריזמה וקסם אישי מ-0 בעצמי, זיקקתי את הכל לנוסחה פשוטה והתחלתי להעביר אותה לאחרים. עד סוף 2012 כבר לימדתי יותר מ-3,400 אנשים כריזמה אמיתית שתישאר איתם לנצח. היום, אני פותח את השערים ומלמד איך כל אחד יכול להפוך לאדם מושך וסוחף עם קסם אישי אמיתי!

שווי הבונוס: 1,470 ₪

המעבדה

אחד העקרונות החשובים ביותר להצלחה הוא סביבה איכותית. כחלק מההצטרפות שלך למסלול אימפקט, אנחנו מזמינים אותך להצטרף לקהילת ההתפתחות האישית העוצמתית שלנו. המעבדה היא המקום לשאול שאלות, להתייעץ ולשתף וגם... להמליץ, לעזור ולקדם אחרים. המעבדה היא הסביבה התומכת שלך לכל אורך הדרך – וגם אחריה.

שווי הבונוס: 400 ₪/לחודש (גישה בלתי מוגבלת)

הסמכת NLP Practitioner – [כולל תעודה]

כחלק מהמסלול, נלמד המון כלים וטכניקות ובתוכם גם את כל הכלים (כמעט) הנכללים בתוכנית הכשרה סטנדרטית (רק ברמה הרבה יותר מעמיקה ופרקטית, ולאו דווקא טיפולית). לכן, החלטתי להוסיף סדרת הדרכות קצרה שמשלימה את מה שחסר על מנת לקבל הסמכת "בוגר" NLP בין-לאומית.

שווי הבונוס: 1,970 ₪

הסמכת NLP Master – [כולל תעודה]

כמו שאמרתי, המסלול הזה הרבה יותר מקיף, נרחב ומעמיק מכל קורס NLP בעולם (בדקתי). בתוך הקורס, בנוסף לכל התכנים האחרים, נלמד גם כמעט את כל התכנים הרלוונטיים מקורס ה-Master, שהוא רמת ההכשרה השנייה בעולם ה-NLP.ללכת לקורס NLP אחרי המסלול הזה, יהיה בזבוז זמן וכסף, אז למי שרוצה להשלים רק את החלק הטיפולי שלא נכלל בו, הוספתי גם השלמה להסמכת "מומחה" NLP בין-לאומית.

שווי הבונוס: 2,970 ₪

מסע™

אין ספק שלעבוד על התקשורת על התקשורת הבינאישית שלנו זה צעד משמעותי בדרך לחיים טובים יותר, ובכל זאת, אסור לנו להזניח את ההעצמה הפנימית שלנו. קורס המסע™ הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך למימוש מלוא הפוטנציאל האישי ויצירת חיים מלאים, מאושרים ומלאי סיפוק.

שווי הבונוס: 1,470 ₪

קלפי "שפה היפנוטית"

רוצה להיות מומחה לשפה היפנוטית בעשירית מהזמן? קלי שפה היפנוטית יאפשרו לך תרגול מהיר ועוצמתי ויעזרו לך להפוך למומחה בשפה החלקלקה הזאת תוך זמן קצר. רוצה להתמקצע מ-0 ל-100 במהירות האור? הקלפים האלו הם הדרך!


שווי הבונוס: 127 ₪

סוגסטיות לביטחון עצמי

הדרך העוצמתית ביותר ליצור שינוי משמעותי בחיים שלנו, היא על ידי הטמעת אמונות מעצימות, ישירות בתוך תת המודע שלנו. הקלטת הדימיון-מודרך הזאת, לא רק תחזק את הביטחון העצמי ואת האסרטיביות שלך... היא גם תאפשר לך שינה מתוקה ואיכותית שתאפשר לך יותר כוחות ואנרגיות ליצור לעצמך את החיים שמגיעים לך.


שווי הבונוס: 127 ₪

ספר – להמוניםNLP

הספר המיוחד הזה, במהדורה השנייה שלו, מהווה מעין אנציקלופדיה מיוחדת שמאפשרת לך לגשת לכל נושא ועיקרון חשוב ב-NLP ולחזור עליו בצורה פשוטה וממוקדת. מומלץ מאד לעבור עליו גם לפני שמתחילים ללמוד וגם אחרי שמסיימים. דברים יראו אחרת לגמרי!שווי הבונוס: 127 ₪

סלאיט – מתנת BlackBox

כמה היית מוכן להשקיע כדי, להיפטר מהתסכול הכרוך בהתמודדות עם התנגדויות? לשמוע הרבה יותר "כן"? למכור בלי דופק גבוה? למכור בביטחון ורוגע? ובתכלס, לעשות הרבה יותר כסף כמו שמגיע לך ולשירות שלך! סלאיט מבית בלאק-בוקס, הוא קורס פרקטי ואיכותי להתמודדות יעילה עם התנגדויות במהלך שיחות מכירה.

שווי הבונוס: 197 ₪

ולכל זה אני קורא

6 קורסים עיקריים || 10 בונוסים מטורפים || ליווי לכל אורך הדרך || גישה לכל החיים

מה ההשקעה במסלול אימפקט?

קל לעשות חישוב כמה יעלה לעשות כל קורס וקורס כזה בנפרד, וזה מה שרוב האנשים עושים.

חשוב להבין שכל מה שנמצא בעמוד הזה, אלו מוצרים שלמים שעבדתי עליהם במשך זמן רב, ומילאתי אותם בידע וכלים שצברתי במשך למעלה מעשור, ואחרי ניסיון עם למעלה מ-4,000 מאומנים ויותר מ-45,000 תלמידים.

בכל יום בשנה ניתן לרכוש את (רוב) הקורסים האלו, הם לא הולכים לשום מקום.
וגם עכשיו, אם מתאים לך להצטרף רק לאחד ספציפי, כנראה שאפשר…

 

אבל! פעם בהרבה-הרבה זמן, אני מאגד מספר רב של קורסים עם מכנה משותף,
ומאפשר למספר מצומצם של אנשים לרכוש את כולם יחד במסלול ייחודי, עוצמתי ומאורגן.

זה אומר שבמקום ללכת לאיבוד בין אוסף עצום של מידע,
הקורסים נפתחים לך בהדרגה ולפי הסדר הנכון ללימוד במקביל לליווי שוטף בקבוצה הסגורה שלנו.

 

הדבר השני שזה אומר, הוא שבמקום להשקיע כמה עשרות אלפי שקלים בכל הקורסים, כמו שעושים רבים אחרים, הצטרפות למסלול אימפקט מאפשרת לך השקעה חד פעמית של:

5,470 ₪ בלבד

אבל…
יש שני קאצ'ים:

שנתחיל?

מסלול אימפקט כולל 6 קורסים גדולים + 10 בונוסים

*לאחר ה-31/03/2020 או 50 תלמידים (המוקדם מבינהם) – לא יהיה ניתן להצטרף למסלול המלא בשום מחיר וללא יוצאים מן הכלל.

Be Ready to Make an
IMPACT

By Yarin Barry

אני רק שאלה!

לא אחת, אלא 7!

מכיוון שהמסלול מורכב ממספר קורסים שונים וחלקם כוללם הסמכות, באפשרותך לעמוד במטלות ולקבל 7 תעודות הסמכה בינלאומיות:

  • מומחה סגנונות תקשורת
  • בוגר לימודי פרסונולוגיה
  • מומחה מיקרו-הבעות
  • פוליגרף אנושי
  • מומחה למו"מ
  • בוגר NLP (Practitioner)
  • מומחה NLP (NLP Master)

בהצלחה!

בוודאי!

יותר מזה, להבדיל מקורסים פרונטליים, בהם את/ה מקבל/ת מענה על שאלות בזמן השיעור ולאורך תקופת הלימודים בלבד, אצלנו יש לך ליווי צמוד לכל אורך הדרך וגם אחריה!

הקבוצה הסגורה שלנו מאפשרת לנו להמשיך ולתת מענה וליווי גם לאחר תקופת הלימודים – ובאופן הרבה יותר מהיר ושוטף מאשר בקורסים פרונטליים חד פעמיים.​

כן, אפשר (ואף רצוי) לעבור את הקורס(ים) פעמים נוספות.
לא, הקורס(ים) פתוח עבורך ללא הגבלת זמן ולכן קורסים חוזרים הם בחינם לתמיד! 🙂

למידה היא לא דבר שנגמר. ככל שתתקדם תרצה ללמוד עוד ולהבין יותר לעומק. לכן, אנחנו מאמינים שלימודים צריכים להיות מתמשכים ולא מוגבלים וכל הקורסים שלנו בנויים כך שהם נשארים שלך לכל החיים ללא הגבלה על מספר הצפיות.

לא. המסלול בנוי באופן שמותאם לקצב למידה מסוים שמעליו הלימודים לא יהיו אפקטיביים.לא מדובר בהרצאה קצרה שמקשיבים לה 'על הדרך', אלא מסלול לימודים מאורגן ומקצועי. הקורסים יפתחו בהדרגה, שיעור בשבוע, לפי הסדר המותאם ללמידה.

אם יש לך ידע קודם, עדיין חשוב לעבור הכל לפי הסדר. אנחנו נלמד הרבה דברים באופ שונה ממה שבדרך כלל מלמדים וכל פסיק חשוב בשביל להבין את השיעורים הבאים.

מיד עם ההרשמה ישלח אליך מייל עם פרטי הגישה שלך למערכת הקורסים הייחודית שלנו (הדוג'ו).

הגישה היא אישית וזמינה לך תמיד ומכל מקום בעולם.

בהחלט כן!
במסלול אימפקט גם תלמד עוד שלל עצום של כלים וגם(!) תלמד איך להשתמש בכלי ה-NLP בדרכים חדשות ומיוחדות.
 
למעשה התשובה הייתה נכונה אפילו בגרסה הקודמת שהיו בה פחות תכנים מחוץ לעולם ה-NLP:
 
"הקורס הזה מיועד גם לך מכיוון שהוא ילמד אותך איך להשתמש בכלים באופן פרקטי בחיי היום-יום שלך, איך להפוך את ה-NLP לטבע ראשון ובכלל, איך להוציא את המקסימום מהידע שלך ב-NLP.
 

גם אם את הרוב כבר שמעת (סביר להניח שלא), אני מבטיח לך שהמעט שחדש לך, ישנה לך את כל התפיסה. מנסיון. :)"

תקשיב למה שמספר איתן בוידאו הזה >>

 

ברגע שנרשמת =)

מיד לאחר התשלום, ישלחו אליך באופן אוטומטי פרטי גישה למערכת הקורסים המקצועית שלנו ובה תחכה לך גישה לתחילת המסלול שימשיך ויפתח עבורך בהדרגה.

אם מכל סיבה שהיא, המייל לא הגיע או שיש איזו בעיה, אנחנו זמינים עבורך בימים א' – ה'.

במייל: [email protected]
ובטלפון: 053-340-2889

נעשה כל מאמץ על מנת לייצג במדויק את המוצר(ים) שנמכרים באמצעות אתר זה, ואת הפוטנציאל שלו/הם. כל הטענות והדוגמאות עשויות להיות מדויקות, אך עם זאת, אין להסתמך עליהן בשום פנים ואופן במהלך קבלת החלטת הרכישה (או אי הרכישה). כל תוצאה שהוצגה אפוא, הינה תוצאה יוצאת מן הכלל, אשר אינה חלה על הקונה הממוצע ואינה מיועדת לייצג או להבטיח השגת תוצאות זהות או דומות. הצלחתו של כל אדם יחיד ותוצאותיו תלויות ברקע שלו, במסירותו, ברצון ובמוטיבציה שלו כמו גם בגורמים אחרים שלא תמיד ידועים ולעיתים אף מעבר לשליטתו. אין ערובה לשכפול התוצאות המצוינות כאן או בכל אספקט אחר של שיווק החברה ומוצריה.

כל הזכויות שמורות © סינרגיה הדרכות בע"מ 2021

נבנה ב-❤ על-ידי: