תנאי הצטרפות – תוכנית הליווי של ספרטקוס

-מסמך זה מהווה את תנאי הרכישה והשימוש של תוכנית הליווי של ספרטקוס בזמן מבצע 0519.
-מסמך זה כתוב בלשון זכר אך מתייחס לכל מין ומגדר באופן שווה.

1. תנאים אלו מתייחסים לרכישת תוכנית הליווי של ספרטקוס בלבד ואינם תקפים לגבי תוכניות ליווי ו/או קורסים אחרים ו/או מוצרים/שירותים אחרים של החברה.
לקורס ספרטקוס (להבדיל מתוכנית הליווי) ולחבילת ה-"Done for you", תנאי שימוש נפרדים.

2. סינרגיה הדרכות בע"מ שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את המצבע בכל עת ללא התראה מראש.

3. מכיוון וכל התכנים נפתחים לך מיד עם ההרשמה, ומכיוון ומדובר בתכנים עסקיים רגישים הניתנים בקלות לשכפול והעתקה, לא ניתן לקבל החזר כספי בשום מקרה וללא יוצאים מן הכלל.

4. הליווי הינו ליווי אישי-קבוצתי. כל תלמיד בתוכנית הליווי יקבל מענה שותף אישי התואם את התקדמותו ואופי עסקו, ממש כשם שהיה מקבל תלמיד בתוכנית ליווי אחד-על-אחד, אך הליווי כולו מתבצע אך ורק בתוך קבוצה סגורה של תלמידי הקורס ולא באופן פרטני מחוץ לקבוצה. לא ינתן מענה (למעט שירות לקוחות) בטלפון, במייל בהודעות פרטיות או בכל אפיק אחר, אלא בקבוצה בלבד. במידה וברצונך לקבל ליווי אחד-על-אחד, ניתן לרכוש זאת דרך מחלקת המכירות שלנו במחיר המתאים לכך.

5. בזמן המבצע ניתן לרכוש את הליווי ב-1 מתוך 2 אפשרויות:

   א) רכישה בתשלום חד-פעמי שאינו ניתן לזיכוי ע"ס 4,370 ש"ח (להלן "שיטת התשלום הבודד").
אפשרות רכישה זו מקנה לרוכש/ת זכות אישית שאינה ניתנת להעברה, להשתתפות בקבוצה הליווי הסגורה – ללא הגבלת זמן.

   ב) רכישה בתשלום ראשוני של 470 ₪ ולאחר מכן תשלום חודשי קבוע ללא הגבלת זמן ע"ס 397 ש"ח בחודש (להלן "שיטת המנוי").
אפשרות רכישה זו מקנה לרוכש/ת זכות אישית שאינה ניתנת להעברה בקבוצה הסגורה למשך חודש קלנדרי עבור כל חודש בו ביצע תשלום.

בשיטת המנוי, פרטי התשלום של הלקוח ישמרו באופן מאובטח במערכת צד ג' המיועדת לכך ויחויבו ב-10 בכל חודש באופן אוטמטי.

שיטת המנוי

6. לא ניתן לקבל החזר עבור תשלומים שבוצעו, אך הלקוח רשאי לבטל את המנוי (כאשר מדובר בשיטת המנוי)
בהתראה בכתב למייל: [email protected] בלבד(!) לפחות 28 ימי עסקים לפני מועד החיוב הבא.

7. מכיוון שהלקוח עשוי להירשם בכל שלב של החודש, אם מועד החיוב השני חל פחות מ-28 ימי עסקים לאחר תאריך הרכישה המקורי,
יודיע הלקוח על רצונו לבטל את המנוי (במידה ומעוניין להירשם עבור חודש ההרשמה בלבד), בהתאם לסעיף 5, ביום הרכישה עצמו.

8. הודיע הלקוח על רצונו לבטל את המנוי, הגישה לקבוצת הליווי תשאר פתוחה עבורו עד לתום החודש הקלנדרי של התשלום האחרון שלו (בהתאם לתנאים הנ"ל)
ולאחר מכן גישתו תחסם.

כללי

9. רכישה זאת כוללת את הליווי בקבוצה הסגורה ואת הבונוסים המצוינים בעמוד בלבד.
ידוע ללקוח כי רכישה זאת אינה כוללת את הקורס, את ערכת ה-DFY ו/או כל דבר אחר אשר מגיע לרוכשי התוכנית המלאה (במחיר 12,700 ש"ח).

גילוי נאות

נעשה כל מאמץ על מנת לייצג במדויק את המוצר(ים) שנמכרים באמצעות אתר זה, ואת הפוטנציאל שלו/הם. כל הטענות והדוגמאות עשויות להיות מדויקות, אך עם זאת, אין להסתמך עליהן בשום פנים ואופן במהלך קבלת החלטת הרכישה (או אי הרכישה). כל תוצאה שהוצגה אפוא, הינה תוצאה יוצאת מן הכלל, אשר אינה חלה על הקונה הממוצע ואינה מיועדת לייצג או להבטיח השגת תוצאות זהות או דומות. הצלחתו של כל אדם יחיד ותוצאותיו תלויות ברקע שלו, במסירותו, ברצון ובמוטיבציה שלו כמו גם בגורמים אחרים שלא תמיד ידועים ולעיתים אף מעבר לשליטתו. אין ערובה לשכפול התוצאות המצוינות כאן או בכל אספקט אחר של שיווק החברה ומוצריה. את/ה מכיר/ה בכך שבכל מאמץ עסקי יש סיכון פוטנציאלי לאובדן ההון. באופן עקרוני, אנחנו לא יכולים להכריח אותך לנקוט פעולה, ולכן אין ביכולתנו להבטיח הצלחה.

דיסקליימר: אנחנו לא מאמינים בתוכניות “התעשרות מהירה”. אנו מאמינים שהצלחה תלויה בעבודה קשה, בנתינת ערך גבוה לסובבים אותך, בנחישות ובמסירות. עובדה היא, כי מי שאינו נוקט פעולה לא יראה תוצאות כלשהן. התוצאות המוצגות בדף זה אינן מייצגות את הנורמה אלא מדובר בתוצאות יוצאות דופן של עבודה קשה, מחויבות ומסירות תוך התמדה ונקיטת פעולה. לא תוכל לראות תוצאות כלשהן אם אתה מניח שעל ידי ספיגת מוצרי מידע או הצטרפות לתוכנית אחר תוכנית, החיים שלך ישתנו בצורה כל שהיא. אם כך אתה חושב – התוכנית הזאת אינה בשבילך. תוצאות מתבססות על פעולות. אם אתה מחפש כפתור קסם להתעשרות שישנה לך את החיים – צא מהעמוד הזה עכשיו ואל תרכוש. המוצרים שלנו נועדו לעזור לך לשתף את המסר שלך עם העולם תוך הגדלת העסק שלך. אנחנו לא יכולים לתת לך שום ערבויות לתוצאות שלך, כי אנחנו לא מכירים אותך וכאמור תוצאות מבוססות על היישום שלך ועל ההחלטות שאתה מקבל. אנחנו כאן כדי לעזור לך ולהדריך אותך באמצעות סיפוק תוכן מדהים, הנחיות ואסטרטגיות וטקטיות כדי להגיע אל המטרה הסופית שלך. חשוב לבדוק את תוכן הדף באופן יסודי ולהחליט האם אתה מחויב לנקיטת הפעולות הנדרשות טרם הרכישה. אתה מתבקש להשקיע מאמץ לפני שתקבל את ההחלטה לביצוע הרכישה. אם אתה מרגיש שאינך מסוגל לעמוד בהתחייבות כזאת – סגור את העמוד ואל תרכוש, זה לא בשבילך.

ט.ל.ח

כל הזכויות שמורות © ירין בארי 2019

.·.